Hola amigos! Je tu jalapeño!

Tak tuhle čerstvou novinku mezi Choceňskými tradičními pomazánkovými vaše chuťové buňky rozhodně nepropásnou. Rozhodli jsme se vyslyšet přání "drsnějších" zákazníků i gurmánů, pro které naše pikantní klobáska jaksi nebyla dost pikantní.

Dobře, jak si přejete. Ať ohně hoří. A kam jinam se v rámci inspirace podívat, než přímo ke zdroji, do Mexika.

Muzikanti tvrdí, že basa tvrdí muziku. A milovníci řízných pochoutek dobře vědí, že dobrou pomazánku nebo salát správně vyladí právě papričky jalapeño.

Pálí mámu, pálí tátu... ale hasiči mají pohov

Ideální parťák pro všechny jednohubky, chlebíčky, vítaná ingredience na grilovačku anebo správně rozjeté "chuťové dynamo" svačinových meníček, a to nejen pro fanoušky hořlavých pokrmů. To je přesně on. Pan Jala.

Výrazná příchuť papriček ve žhavém tanci se smetanovým základem tradičního pomazánkového - to je kombinace, kterou si zamilujete.

Kam pro "Chalana"?

Jalapeño nyní kromě obchodů nezávislého trhu (COOP, Tuty, Jednota...)
najdete v těchto řetězcích:
Makro - všechny prodejny (přehled)
Globus - všechny prodejny (web)
Kaufland - všechny prodejny (lokace - box vpravo)
Billa - stabilně v nabídce cca 100 prodejen (seznam těch, kam půjdete najisto, je ZDE, plus průběžně je produkt i na dalších domech sítě v rámci akcí)
TESCO - Jalapeño k dispozici na TĚCHTO prodejnách (přehled).

Pokud novinku u vás ještě nemají, rozjeďte si v hlavě soundtrack z Desperada, vyhledejte očima nejbližší obsluhu, namiřte své kroky příslušným směrem a vzneste adekvátní dotaz. Správný požadavek je většinou lepší zbraní, než ta nejtlustší kniha přání a stížností anebo sombrero proklatě nízko.

Všem los amigos Choceños přejeme dobrou a poctivě pálivou chuť!


YouTube Profil